30SR483YL
DigiKey Part Number
2671-30SR483YL-ND
Manufacturer Product Number
30SR483YL
Description
19" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT
Customer Reference
Detailed Description
7 Position SATA Receptacle to Receptacle, Right Angle 1.58' (482.60mm) Yellow Unshielded
Length
1.58' (482.60mm)
Color
Yellow
Wire Gauge
30 AWG
Additional Resources
In-Stock: 1,978
Alternate Color
In-Stock: 1899
Alternate Length
27" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT
16" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT
31" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT
In-Stock: 894
39" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT
In-Stock: 248
13" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT