30SR483BL
DigiKey Part Number
2671-30SR483BL-ND
Manufacturer Product Number
30SR483BL
Description
19" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT
Customer Reference
Detailed Description
7 Position SATA Receptacle to Receptacle, Right Angle 1.58' (482.60mm) Black Unshielded
Length
1.58' (482.60mm)
Color
Black
Wire Gauge
30 AWG
Additional Resources
In-Stock: 1,899
Alternate Color
In-Stock: 1978
Alternate Length
39" SATA III CABLE STRAIGHT TO R
In-Stock: 455
27" SATA 6-III CABLE STRAIGHT TO
In-Stock: 856
16" SATA 6-III CABLE STRAIGHT TO
23" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT