C4532X7R2E224K230KM is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 15,331
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 2,979
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
KEMET
In Stock: 280
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
In Stock: 35
Upgrade
Knowles Syfer
Upgrade
Knowles Syfer
KEMET
In Stock: 450
0.22 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)