30SR584YL
DigiKey Part Number
2671-30SR584YL-ND
Manufacturer Product Number
30SR584YL
Description
23" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT
Customer Reference
Detailed Description
7 Position SATA Receptacle to Receptacle, Right Angle 1.92' (584.20mm) Yellow Unshielded
Length
1.92' (584.20mm)
Part Status
Active
Color
Yellow
Wire Gauge
30 AWG
Frequency - Max
3Gbps
Additional Resources
In-Stock: 1,469
MARKETPLACE PRODUCT
Will ship in approximately 2 days from Coolgear Inc.
A separate shipping fee may apply.
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
Alternate Color
In-Stock: 0
Unit Price:
Alternate Length
27" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT
16" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT
31" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT
In-Stock: 894
39" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT
In-Stock: 248
13" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT