30SR787YL
DigiKey Part Number
2671-30SR787YL-ND
Manufacturer Product Number
30SR787YL
Description
31" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT
Customer Reference
Detailed Description
7 Position SATA Receptacle to Receptacle, Right Angle 2.58' (787.40mm) Yellow Unshielded
Length
2.58' (787.40mm)
Color
Yellow
Wire Gauge
30 AWG
Additional Resources
In-Stock: 894
Alternate Length
27" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT
In-Stock: 1411
16" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT
In-Stock: 1783
39" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT
In-Stock: 248
13" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT
19" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT