30SR483BL | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 2671-30SR483BL-ND |
Manufacturer | Gearmo |
Manufacturer Product Number | 30SR483BL |
Description | 19" SATA CABLE STRAIGHT TO RIGHT |
Customer Reference | |
Detailed Description | 7 Position SATA Receptacle to Receptacle, Right Angle 1.58' (482.60mm) Black Unshielded |
Series | Usage Internal |
Packaging Bulk | Length 1.58' (482.60mm) |
Part Status Active | Color Black |
Cable Connectors SATA | Shielding Unshielded |
Number of Positions 7 | Wire Gauge 30 AWG |