L77TWC25W3S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77TWC25W3S
DigiKey Part Number
L77TWC25W3S-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L77TWC25W3S
Description
CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Detailed Description
25 (22 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector
EDA/CAD Models
L77TWC25W3S Models
Category
Termination
Solder Cup
Packaging
Bag
Current Rating (Amps)
7.5A
Connector Style
Voltage Rating
300V
Shell Size, Connector Layout
4 (DC, C) - 25W3
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C