C4532C0G2J822K160KA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 9,512
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Knowles Syfer
Similar
Knowles Syfer
8200 pF ±10% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)