PZU5.6B3A,115 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 56,843
Datasheet
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
In Stock: 0
Similar
Datasheet
In Stock: 4
onsemi
Zener Diode 5.6 V 320 mW ±2% Surface Mount SOD-323