PZU5.1B1A,115 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
Nexperia USA Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Nexperia USA Inc.
In Stock: 142,400
Datasheet
onsemi
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Similar
onsemi
Zener Diode 5.1 V 320 mW ±2% Surface Mount SOD-323