PZU5.1B2A,115 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Nexperia USA Inc.
In Stock: 0
Datasheet
MFR Recommended
Nexperia USA Inc.
In Stock: 18
Datasheet
Direct
onsemi
In Stock: 0
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Similar
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Zener Diode 5.1 V 320 mW ±2% Surface Mount SOD-323