PZU3.6B2L,315 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 0
Datasheet
Zener Diode 3.6 V 250 mW ±2% Surface Mount DFN1006-2