BZX884-B68,315 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Rochester Electronics, LLC
In Stock: 30,000
Datasheet
Zener Diode 68 V 250 mW ±2% Surface Mount DFN1006-2