BZX84J-C3V9,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 219,007
onsemi
Rohm Semiconductor
Zener Diode 3.9 V 550 mW ±5% Surface Mount SOD-323F