BZX84J-B15,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 11,743
Datasheet
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 4
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
onsemi
onsemi
Diotec Semiconductor
Rohm Semiconductor
Zener Diode 15 V 550 mW ±2% Surface Mount SOD-323F