BZX585-B9V1,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 2,933
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 103,900
Datasheet
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
In Stock: 505
onsemi
onsemi
In Stock: 742
Zener Diode 9.1 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-523