BZX585-B3V6,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 50,216
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 7,318
Datasheet
onsemi
onsemi
Diotec Semiconductor
Zener Diode 3.6 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-523