BZX585-B10,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 33,168
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 99,950
Datasheet
Comchip Technology
Diodes Incorporated
In Stock: 13
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
onsemi
onsemi
Zener Diode 10 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-523