BZX384-C20,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 4,289
Datasheet
Similar
Comchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Comchip Technology
onsemi
In Stock: 5
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Zener Diode 20 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323