BZV90-C47,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Rochester Electronics, LLC
In Stock: 24,500
Datasheet
Zener Diode 47 V 1.5 W ±5% Surface Mount SOT-223