BZT52H-C4V7,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 2,052
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 0
Datasheet
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 3
Rohm Semiconductor
onsemi
onsemi
Zener Diode 4.7 V 375 mW ±5% Surface Mount SOD-123F