Q 26,0-JXS32-9-10/10-FU-WA-LF is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Jauch Quartz
In Stock: 1,220
Datasheet
Similar
Jauch Quartz
In Stock: 399
Datasheet
In Stock: 0
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
26 MHz ±10ppm Crystal 9pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
Q 26,0-JXS32-9-10/10-FU-WA-LF
DigiKey Part Number
1908-1182-2-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Q 26,0-JXS32-9-10/10-FU-WA-LF
Description
CRYSTAL 26.0000MHZ 9PF SMD
Detailed Description
Category
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Frequency
26 MHz
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability
±10ppm
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)
Frequency Tolerance
±10ppm
Base Product Number
Load Capacitance
9pF