Q 26,0-JXS22-8-10/10-FU-WA-LF is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Jauch Quartz
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Jauch Quartz
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 399
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
26 MHz ±10ppm Crystal 8pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead