M80-FC325F1-06-0150L
DigiKey Part Number
952-M80-FC325F1-06-0150L-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M80-FC325F1-06-0150L
Description
CBL DATAMATE PWR FMALE 6POS 150M
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Pitch - Connector
0.157" (4.00mm)
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")