SCE18060101-60 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Fairview Microwave
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Fairview Microwave
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA LL335i 60.0" (1.5m) 5.0'
SCE18060101-60
DigiKey Part Number
5328-SCE18060101-60-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SCE18060101-60
Description
COAX CABLE SMA TO SMA 5'
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Length
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type
LL335i
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
Color
Green
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C