FMCA1273-60 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA LL335i 60.0" (1.5m) 5.0'
FMCA1273-60
DigiKey Part Number
5328-FMCA1273-60-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA1273-60
Description
COAX CABLE SMA TO SMA 5'
Detailed Description
Length
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C