SCE18060101-36 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Fairview Microwave
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Fairview Microwave
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA LL335i 36.00" (914.40mm)
SCE18060101-36
DigiKey Part Number
5328-SCE18060101-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SCE18060101-36
Description
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
LL335i
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
Color
Green
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C