FMCA1284-36 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA LL335i 36.00" (914.40mm)
FMCA1284-36
DigiKey Part Number
5328-FMCA1284-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA1284-36
Description
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Detailed Description
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C