FMCA1273-36 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA LL335i 36.00" (914.40mm)
FMCA1273-36
DigiKey Part Number
5328-FMCA1273-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA1273-36
Description
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Detailed Description
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
LL335i
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMA to SMA
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
Color
Green
2nd Connector
SMA Plug
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C