530-26-06-WH-0500F is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Assmann WSW Components
In Stock: 1,500
Datasheet
6 Conductor Modular Straight Cable White 500' (152.40m)
530-26-06-WH-0500F
DigiKey Part Number
CN273-500-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
530-26-06-WH-0500F
Description
CABLE MOD FLAT 6COND WHT 500'
Detailed Description
Category
Wire Gauge
26 AWG
Cable Width
0.267" (6.80mm)
Cable Height
0.097" (2.46mm)