530-26-06-WH-1000F is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Assmann WSW Components
In Stock: 17,000
Datasheet
6 Conductor Modular Straight Cable White 1000' (304.80m)
530-26-06-WH-1000F
DigiKey Part Number
CN274-1000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
530-26-06-WH-1000F
Description
CABLE MOD FLAT 6COND WHT 1000'
Detailed Description
Category
Wire Gauge
26 AWG
Cable Width
0.267" (6.80mm)
Cable Height
0.097" (2.46mm)