530-26-06-BL-0500F
DigiKey Part Number
CN267-500-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
530-26-06-BL-0500F
Description
CABLE MOD FLAT 6COND BLACK 500'
Detailed Description
6 Conductor Modular Straight Cable Black 500' (152.40m)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Cable Width
0.267" (6.80mm)
Cable Height
0.097" (2.46mm)