AT-K-26-4-S/1000
DigiKey Part Number
A0043R-1000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AT-K-26-4-S/1000
Description
CABLE MOD FLAT 4COND SLVR 1000'
Detailed Description
4 Conductor Modular Straight Cable Silver 1000' (304.80m)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Packaging
Spool
Cable Width
0.189" (4.80mm)
Cable Height
0.097" (2.46mm)