AT-K-26-4-S/500
DigiKey Part Number
A0043R-500-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AT-K-26-4-S/500
Description
CABLE MOD FLAT 4COND SLVR 500'
Detailed Description
4 Conductor Modular Straight Cable Silver 500' (152.40m)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Packaging
Spool
Cable Width
0.189" (4.80mm)
Cable Height
0.097" (2.46mm)