CC0805JKNPOBBN102 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Knowles Syfer
KEMET
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
Cal-Chip Electronics, Inc.
1000 pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)