WLBD4532K2U121PP is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
In Stock: 1,000
Datasheet
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 1812 (4532 Metric) 800mA 400mOhm
WLBD4532K2U121PP
DigiKey Part Number
1292-WLBD4532K2U121PPTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WLBD4532K2U121PP
Description
FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
Detailed Description
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
400mOhm
Manufacturer
Walsin Technology Corporation
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
1812 (4532 Metric)
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Number of Lines
1
Height (Max)
0.069" (1.75mm)
Impedance @ Frequency
120 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Current Rating (Max)
800mA