RAPID-L240
RAPID-L240
DigiKey Part Number
345-2043-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RAPID-L240
Description
12VDC 240MM CPU LIQUID COOLER
Customer Reference
Detailed Description
Fan 240mm CPU Liquid Cooler
Manufacturer
Wakefield Thermal Solutions
Accessory Type
Fan
Series
Specifications
240mm CPU Liquid Cooler