RAPID-L120
RAPID-L120
DigiKey Part Number
345-2042-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RAPID-L120
Description
12VDC 120MM CPU LIQUID COOLER
Customer Reference
Detailed Description
Fan 120mm CPU Liquid Cooler
Manufacturer
Wakefield Thermal Solutions
Accessory Type
Fan
Series
Specifications
120mm CPU Liquid Cooler