OMNI-UNI-18-50
OMNI-UNI-18-50
OMNI-UNI-18-50
DigiKey Part Number
345-1486-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OMNI-UNI-18-50
Description
HEATSINK 18X50MM TO-247 TO-264
Detailed Description
Heat Sink TO-247, TO-264 Aluminum Board Level, Vertical
Length
1.969" (50.00mm)
Series
Width
0.710" (18.03mm)
Packaging
Tray
Fin Height
1.500" (38.10mm)