MBB0207VC3309FC100 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | MBB0207VC3309FC100 |
Description | MBB/SMA 0207-50 1% CECC 06 C1 33 |
Manufacturer Standard Lead Time | 8 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 33 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Metal Film |
Datasheet | Datasheet |
Category | Composition |
Mfr | Features Automotive AEC-Q200 |
Series | Temperature Coefficient ±50ppm/°C |
Packaging Cut Tape (CT) Tape & Box (TB) | Operating Temperature -55°C ~ 155°C |
Part Status Active | Package / Case |
Resistance | Supplier Device Package Axial |
Tolerance | Size / Dimension 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) |