7V-25.000MAHE-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TXC CORPORATION
In Stock: 0
Datasheet
Similar
TXC CORPORATION
In Stock: 352
Datasheet
Similar
In Stock: 0
In Stock: 906
Aker Technology Corp
In Stock: 970
Aker Technology Corp
25 MHz ±30ppm Crystal 12pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead