7V-10.000MAAQ-T is available for purchase but is not normally stocked.
TXC CORPORATION
In Stock: 0
TXC CORPORATION
In Stock: 10,115
Datasheet
10 MHz ±30ppm Crystal 10pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead
7V-10.000MAAQ-T
DigiKey Part Number
887-7V-10.000MAAQ-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
7V-10.000MAAQ-T
Description
CRYSTAL 10.0000MHZ 10PF SMD
Detailed Description
EDA/CAD Models
7V-10.000MAAQ-T Models
Category
Load Capacitance
10pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Frequency
10 MHz
Frequency Stability
±30ppm
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Tolerance
±30ppm
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)