BD3150N50100AHF
DigiKey Part Number
1173-1069-2-ND - Tape & Reel (TR)
1173-1069-1-ND - Cut Tape (CT)
1173-1069-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BD3150N50100AHF
Description
BALUN 3.1GHZ-5GHZ 50/100 0404
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Balun 3.1GHz ~ 5GHz 50 / 100Ohm 0404 (1010 Metric)
Category
Phase Difference
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
Insertion Loss (Max)
0.9dB
Series
Return Loss (Min)
13dB
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Package / Case
0404 (1010 Metric)
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Frequency Range
3.1GHz ~ 5GHz
Base Product Number
Impedance - Unbalanced/Balanced
50 / 100Ohm