CGA3E2NP02A271J080AA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 2,692
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 5,040
Datasheet
Direct
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Upgrade
KEMET
KYOCERA AVX
Similar
KEMET
270 pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)