CEU3E2X7R2A222M080AE is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 1,463
Datasheet
Parametric Equivalent
Direct
KYOCERA AVX
Direct
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
KEMET
2200 pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)