CEU3E2X7R2A222K080AE is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 15,780
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 9,825
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
Murata Electronics
Upgrade
Knowles Syfer
KEMET
2200 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)