C4532NP02E683J230KN is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 900
Datasheet
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 213
Datasheet
0.068 µF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)