C1608C0G2A122K080AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 72,639
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 2,284
Datasheet
Similar
Direct
Murata Electronics
KEMET
KEMET
Similar
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
Knowles Syfer
1200 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)