B66281K0000X197
B66281K0000X197
B66281K0000X197
DigiKey Part Number
495-75433-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
B66281K0000X197
Description
FERRITE CORE I N97
Manufacturer Standard Lead Time
26 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Uncoated N97 Ferrite Core I Type 0.551" (14.00mm) Length 0.197" (5.00mm) Width Diameter 0.059" (1.50mm) Height
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
B66281K0000X197 Models
Category
Material
N97
Manufacturer
TDK
Gap
Ungapped
Packaging
Bag
Height
0.059" (1.50mm)
Length
0.551" (14.00mm)
Core Type
I
Width
0.197" (5.00mm)