CEU4J2X7R1H683M125AE is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 1,199
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
Murata Electronics
0.068 µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)